Hem/Nyheter Föreningen Runsten Equestrians/Sugar Cup Startlista – Uppdaterad 9/5

Sugar Cup Startlista – Uppdaterad 9/5

Sugar cup 10 maj 2018 Runsten
Definitiv lista

För er som missat att ha pengar på tdb kontot innan sista datum, ta med kontant och betala på fm innan träningen, se nedan.
Startordningen för eftermiddagen är samma, första ekipaget i första gruppen är nr 1 osv

Kl 9
Ebba Löfgren Sputnic Nynäshamns Ridklubb
Isabelle Lundqvist New Line Sammy Okänd klubb
Frida Berggren Robinson Lacoste Södertälje Ridklubb
Julia Puro Orcus Okänd klubb
Rebecka Stjernstad Dzintarins Sorunda Ridklubb
Maya Eklind Manila Södertälje Ridklubb
Emelie Häge Margo Huddinge Ridklubb

Kl 10
Felicia Alw Booster Föreningen Runsten Equestrians
Tyra Söderberg Killimor Boy Solna Fältrittklubb
Filippa Hedin Hanes Miss Frida Föreningen Runsten Equestrians
Hanna Op het Veld Ballycar Lad Solna Fältrittklubb
Erica Lundberg Mister Nynäshamns Ridklubb
Lisa Granskog Ballalinaclogh Willie Nynäshamns Ridklubb
Julia Sandell Arrhults Laura Ashley
Lovisa Sandell Just my Innovation

Kl 11
My Edblad Munsboro Mogley Stora Wäsby Fältrittklubb
Svea Evensson Boogieman Stora Wäsby Fältrittklubb
Agnes Grönberg Junior Enköpings Fältrittklubb
Tilly Mossvik Happy Stern Enköpings Fältrittklubb
Signe Fridberg
Jennifer Stjärnfelt Georgeous George Stora Wäsby Fältrittklubb
Filippa Nelson Bonito 181 Österåkers Fältrittklubb
Isabel Suchdev Fuglsögårds Dari Österåkers Fältrittklubb

Kl 12
Filippa Zambon Hannah Stora Wäsby Fältrittklubb
Isabella Zambon Nattens Candrah Stora Wäsby Fältrittklubb
Sandra Karlsson Ekstrand Mullycrock Cloud Stora Wäsby Fältrittklubb
Bibbi Liljedal Elvera Färingsö Ridsällskap
Sara Carlsson Bonnie Girl Mälaröarnas Ridklubb
Hanna Magnusson Elmely’s Jack Färingsö Ridsällskap
Felicia Wicksell Ariel Trosa Ridsällskap
Molly Sternhoff

Kl 13
Sarah Fisher Pim Pim Stora Ekeby Ridklubb
Lisa Jonson Sparky Björklinge Ryttarförening
Tilde Linnersand Bellville Jill Stora Wäsby Fältrittklubb
Joline Selstig Sun City Smedstorps Ryttarsällskap
Felicia Strand Wiik Romanov Stäket Ryttarnas HSF
Vilma Boding Nemo Båstads Ridklubb
Anna Edström Nantes Stora Wäsby Fältrittklubb
Denise Sternhoff